Dnia 21 marca 2019 roku odbyła się kolejna, tym razem WIOSENNA impreza z cyklu SZKOŁA W CZTERECH PORACH ROKU. Zadaniem każdej grupy/klasy było zrobienie wiosennego kosza, ozdobienie swojej sali elementami wiosny oraz zewnętrznych drzwi sali. Uczniowie w tym dniu przyszli przebrani na zielono. Bardzo dziękujemy nauczycielom za ozdobienie korytarzy szkoły.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Organizatorki – Lilla Fronczyk, Agata Orzech

 

W lutym 2019 r. w naszej szkole odbył się Konkurs plastyczno-czytelniczy " Poezja Jana Brzechwy i Juliana Tuwima ". Konkurs skierowany był do uczniów z klas I-III. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych dzieci. Laureatami konkursu czytelniczego w klasach drugich zostali:

21 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Wiosennej. Uczniowie z klas 1-3 zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Piosenki zostały wykonane z ogromnym wdziękiem i zaangażowaniem. Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom i słodką niespodziankę. Ponadto dzieci z koła teatralnego „Bajka” zaprezentowały swoje najnowsze przedstawienie pt.: „Zabawa w śpiącą królewnę”. Wszyscy doskonale się bawili witając WIOSNĘ! Bardzo dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do występu. Organizatorki: Lilla Fronczyk i Agnieszka Wołejsza

21 marca obchodzony jest Dzień Kolorowej Skarpetki- dzień jedności z osobami z Zespołem Downa. Włączmy się w tą akcję. Ubierzcie do szkoły dwie różne kolorowe skarpetki i w komentarzu wrzućcie swoje zdjęcie. Bądźmy tego dnia razem A. Kus-Kokowska

 

Dni Otwarte w naszej szkole już za nami. Odwiedziło nas wielu gości. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami już we wrześniu.
Oto nasza fotorelacja.