Koło teatralne "Bajka" podczas Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdwinie otrzymało DYPLOM WYRÓŻNIENIA.  Koło zaprezentowało spektakl pt.: "Zabawa w śpiącą królewnę" rywalizując z 14 najlepszymi zespołami z naszego województwa. W pięknej i stylowej Sali Rycerskiej młodzi i zdolni aktorzy prezentowali się niezwykle. Dumna i bardzo szczęśliwa opiekunka koła Lilla Fronczyk   Dyplom Wyróżnienia zostanie dostarczony przez organizatora w najbliższym czasie. Obecnie prezentujemy Dyplom Uczestnictwa.

Więcej zdjęć w naszej galerii

UWAGA!!! Właśnie dzisiaj otrzymaliśmy wyniki XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2019 W konkursie uczestniczyło 38 uczniów z naszej szkoły. W tym roku otrzymaliśmy 2 wyróżnienia i 1 nagrodę! A oto zwycięzcy:
Nagroda: Norbert Koziński klasa 4b
Wyróżnienia: Adam Wiszniewski klasa 1a i Filip Kluczka klasa 5a
Wysyłka nagród: 29 maja - 14 czerwca 2019 r.
Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają dyplomy udziału w Konkursie. Indywidualne wyniki punktowe wszystkich uczestników dostępne są u pani Agaty Mazur

Serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2a Tomasz Ch. otrzymał Dyplom Laureata w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Matematyki 2019”. Gratulacje!

Wych. Lilla Fronczyk

Do obejrzenia relacji fotograficznej z trzeciego dnia Zielonej Szkoły zapraszamy do naszej galerii.

Minął drugi dzień naszej niesamowitej przygody, czyli Zielona Szkoła Pogorzelica 2019 dla klas 1-3 oraz klasy 4b. Oczywiście nie było mowy o nudzie. Czekał na nas znów basen, a dla osób niepływających cymbergaj. Następnie szaleństwo na dmuchanym zamku, zabawy w kulkach, plaża, lody, zakupy, ognisko i Mini Talent Show. A na koniec dnia dyskoteka. Wymęczeni ale szczęśliwi idziemy do łóżek.