Uczniowie klasy 3b biorą udział w projekcie Szkolny Gang Fajniaków. Tym razem dwie nasze koleżanki Madzia i Nikola przygotowały zajęcia o wodzie. Rozmawialiśmy i cechach i właściwościach wody, dziewczynki przygotowały wspaniałą prezentację oraz moc niespodzianek w postaci krzyżówki, zagadek i ulubionych przez wszystkich doświadczeń. Zapraszamy na krótką relację z tego dnia.

A. Kus-Kokowska

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został Konkurs Fotograficzny „Mój pupil”. Wzięło w nim udział 21 uczniów naszej szkoły. Zdjęcia są wspaniałe i jury miało ogromne wyzwanie, żeby wyłonić autorów zwycięskich prac.

Mimo, że obecnie nie możemy być razem, nie możemy jednak również zapominać o ważnych dla nas datach. Uczniowie klas 1-3 postanowili uczcić zbliżające się Narodowe Święto Niepodległości i przygotowali krótką inscenizację słowno- muzyczną. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania.

5 listopada 2020 roku obchodzony jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Klasy 1a i 3a aktywnie włączyły się w obchody tego święta i doskonale się bawiły.

Organizatorki – Lilla Fronczyk, Agata Orzech