W piątek 17.01 odbyły się w klasie 1b piąte zajęcia małych detektywów. Podczas lekcji uczniowie rozwiązali dwie zagadki detektywistyczne, zapoznali się z informacjami dotyczącymi pracy śledczych, poznali niektóre techniki kryminalistyczne i dowiedzieli się, co to jest daktyloskopia.

Udział w akcji charytatywnych: „Paczka dla zwierzaka” dla podopiecznych ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie zakończyła się sukcesem.

Uczniowie klasy 2b biorą udział w projekcie ogólnopolskim "Dzieci uczą rodziców". Miesiąc styczeń poświęcamy zajęciom dotyczący bezpieczeństwa. Autorzy projektu wraz z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu przygotowali filmik z poradami dla rodziców, dotyczącymi bezpieczeństwa podczas ferii. Zachęcam do obejrzenia.

Uczniowie klasy 2b oraz dzieci z grupy 01 odwiedziły Centrum Logistyczne Amazon. Uczestnicy wycieczki mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób pracownicy firmy kompletują, pakują i dystrybuują produkty przeznaczone do wysyłki. Podczas zwiedzania dzieci miały okazję zobaczyć w jaki sposób roboty pomagają człowiekowi w pracy. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał upominek.

A.Kus – Kokowska, R. Zyber

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie Babcie i Dziadków uczniów klas 1-3 na uroczystość z okazji ich Święta, która odbędzie się 22 stycznia 2020 roku (środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej.

Lilla Fronczyk, Agata Orzech, Agata Mazur