Zapraszamy do obchodów Światowego Dnia Kropki w naszej szkole. Jest to święto kreatywności, wyobraźni, szalonych pomysłów i podnoszenia wiary we własne możliwości. Wszystkie aktywności są przykładowe i kompletnie nie narzucane przez nas. Jeżeli chcecie się włączyć w te działania serdecznie zapraszamy. Do 18.09 czekamy na Wasze zdjęcia z realizacji i kilka słów na ten temat.
Liczymy na Was :)

A.Kus-Kokowska
M.Bal
A.Mazur

Dobiegł końca kolejny rok z Akademią. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc w rozwoju naszych uczniów. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji.

10 czerwca 2019 roku odbyło się ósme i ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Klubu Miłośników Książki. Spotkanie odbyło się w niecodziennej atmosferze, gdyż oprócz dzieci w zajęciach uczestniczyli także rodzice. Dzieci wypowiadały się na temat wszystkich przeczytanych książek i wspólnie zastanawiały się, które książki mogłyby być bohaterami naszych spotkań po wakacjach. Był piękny i pyszny tort w kształcie książki. Niespodzianką była książka zatytułowana KLUB MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻKI, która podsumowuje działania czytelnicze w roku 2018/2019. Książkę otrzymał każdy uczeń, a także pani dyrektor i panie wicedyrektor. Składam serdeczne podziękowania pani Kasi Ziętarskiej za nieocenioną pomoc w przygotowaniu książeczek.

Lilla Fronczyk

Dnia 5.06 klasy 1b i 2a wzięły udział w akcji WGKiOŚ Urzędu Miasta „Misja dzieci Szczecin bez śmieci”. Zajęliśmy się porządkowaniem ulicy Jagiełły, Korony Polskiej oraz Langiewicza. Mimo żaru lejącego zię z nieba zadanie wykonaliśmy perfekcyjnie. W zamian jak co roku otrzymaliśmy w podziękowaniu worki ze skakankami oraz bilety do kina.

Wych. A. Kus- Kokowska L. Fronczyk

W maju koło teatralne "Bajka" otrzymało wyróżnienie podczas Wojewódzkich Prezentacji Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdwinie. Z przyjemnością prezentujemy dyplom, który został dostarczony przez organizatora.

Lilla Fronczyk