UWAGA!

Listy klas dostępne od poniedziałku 30.08.2021 r. - tablica przy sekretariacie szkoły, wejście główne.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

I. INFORMACJE OGÓLNE

1. Rozpoczęcie roku szkolnego w klasach I i IV odbędzie się w salach lekcyjnych
    1 uczeń + 1 rodzic/opiekun prawny z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.
  2. Rozpoczęcie roku szkolnego w klasach II - III oraz V - VIII odbędzie się w salach lekcyjnych (sami uczniowie) z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.
  3. Podczas rozpoczęcia roku szklonego wyznaczeni nauczyciele pełnią dyżury

III. PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Rozpoczęcie roku szkolnego klasy 1 i 4

1. Dziecko powinno zostać przyprowadzone przez jednego rodzica/opiekuna, uczeń
    i rodzic/opiekun zobowiązani, są po wejściu do sali zdezynfekować ręce i założyć maseczkę zakrywającą usta i nos, a w przypadku przeciwwskazań zdrowotnych przyłbicę.
  2. Na teren szkoły wchodzi uczeń z jednym rodzicem/opiekunem zachowują bezpieczny dystans społeczny z pozostałymi uczniami rodzicami /opiekunami 1,5m.
  3. Uczniowie klasy i ich rodzice/opiekunowie z wychowawcą zachowują dystans społeczny minimum 1,5m.
  4. Rodzice/opiekunowie lub uczniowie powinni posiadać ze sobą notes i długopis w celu zapisania informacji i planu lekcji.
  5. Po zakończeniu spotkania uczniowie wraz z rodzicami/opiekunami niezwłocznie opuszczają teren szkoły z zachowaniem dystansu społecznego.

Rozpoczęcie roku szkolnego w salach klasy 2 – 3

1. Dziecko powinno zostać przyprowadzone przez jednego rodzica/opiekuna o wyznaczonej w harmonogramie godzinie na dziedziniec szkoły, następnie uczniowie zostaną odebrani przez wychowawcę klasy i przejdą wspólnie do sali.
  2. Po wejściu do szkoły uczniowie myją ręce.
  3. Na teren szkoły wchodzi jedynie uczeń. Rodzice/opiekunowie pozostają przed wejściem do budynku szkolnego zachowują bezpieczny dystans społeczny z pozostałymi rodzicami /opiekunami 1,5m.
  4. Podczas rozpoczęcia roku szkolnego w sali przebywają uczniowie klasy z wychowawcą. Uczniowie klasy z wychowawcą zachowują dystans społeczny minimum 1,5 m.
  5. Uczniowie powinni posiadać ze sobą notes i długopis w celu zapisania informacji i planu lekcji.
  6. Po zakończeniu spotkania uczniowie zostają odprowadzeni na dziedziniec szkoły
    i opuszczają teren szkoły z zachowaniem dystansu społecznego i wraz
    z rodzicami/opiekunami rozchodzą się, aby uniknąć gromadzenia się na dziedzińcu i przed budynkiem szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego w salach klasy 5-8

1. Uczeń przychodzi do szkoły punktualnie o wyznaczonej w harmonogramie godzinie.
  2. Uczeń przed wejściem do szkoły zobowiązany jest zdezynfekować ręce i założyć maseczkę.
  3. Na teren szkoły wchodzi jedynie uczeń.
  5. Uczniowie przynoszą ze sobą długopis i notes (kartkę) w celu zapisania informacji i planu lekcji.
  6. Po zakończeniu spotkania uczniowie opuszczają teren szkoły z zachowaniem dystansu społecznego rozchodzą się, aby uniknąć gromadzenia się na dziedzińcu i przed budynkiem szkoły.