Dzisiaj na lekcjach języka angielskiego oglądaliśmy "opowieści z dreszczykiem” -w końcu dzisiaj mamy halloween :)
Młodsze klasy grały - za pomocą aplikacji internetowej - w kahoot (uczniowie po angielsku odpowiadali na pytania wyświetlane na tablicy multimedialnej), najmłodsi śpiewali piosenki.
Wszystko było po angielsku a "opowieści z dreszczykiem” nie były takie straszne:)
Marta Bal

W dniu 25 października 2019 r. uczniowie z klasy 5a (Julia T., Natalia W., Jakub K. oraz Julia G.) uczestniczyli w I- szej Czerwonokrzyskiej grze miejskiej zorganizowanej przez Zachodniopomorski Oddział Okręgowy PCK w Szczecinie. Zadaniem uczestników było wykonanie czterech zadań w terenie. Każda drużyna otrzymała instrukcję oraz mapę, aby dotrzeć do wyznaczonej stacji i wykonać wylosowane zadanie.

Korzystając z pięknej jesiennej pogody uczniowie klasy 6e posadzili przed szkołą 10 drzewek. Mamy nadzieję, że w przyszłości teren naszej szkoły będzie wyglądał przepięknie.

Dzień Języków Obcych to święto, w której uczestniczy również nasza społeczność uczniowska. Dzień Języków Obcych łączy elementy nauki i zabawy, stanowi niezwykłą motywację do działania oraz uświadamia istotne znaczenie wielojęzyczności.

22 października klasa 4a odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną przy ulicy Sikorskiego. Tematem spotkania była „magia książki”. Uczniowie z uwagą obejrzeli prezentację o powstawaniu książek i licznych ciekawostkach. Na zakończenie czwartoklasiści otrzymali kolorowe zakładki  i zostali zaproszenie do częstego odwiedzania biblioteki.

Jolanta Piech