Pracę można zobaczyć w naszej galerii.

Uczniowie klasy 7c wykonali kartki świąteczne z życzeniami dla całej społeczności szkolnej, z której następnie utworzony został kolaż 🙂.
Asia Szyszko-Trojanowska

Tą inicjatywą postanowiliśmy w niecodzienny sposób uczcić Święto Niepodległości. Celem konkursu było podkreślenie wartości patriotycznych i pogłębienie świadomości historycznej młodych Polaków. Zadanie konkursowe polegało na zredagowaniu życzeń dla naszej Ojczyzny w formie wiersza.

Laureatami konkursu zostali szóstoklasiści: Karol Malec i Julia Gabska. Gratuluję laureatom i życzę dalszych sukcesów!

Jolanta Piech

Uczniowie z klasy 6C na zajęciach geografii zaprezentowali swoje prace dotyczące Układu Słonecznego. Układ Słoneczny tworzą Słońce i krążące wokół niego planety. Uczniowie zaprezentowali swoje prace podczas lekcji. Opowiedzieli nam, ile czasu poświęcili na swoją pracę, jakie informacje pozyskali dzięki wykonaniu tej pracy. Uczniowie dowiedzieli się jakie ciała niebieskie tworzą Układ Słoneczny, jakich rozmiarów są planety oraz z czego składają się poszczególne planety.

Nauczyciel geografii Edyta Majewska-Gargula

Uczniowie klas 4a i 5a wykonali własnoręcznie kartki z życzeniami, które zostały przekazane online pensjonariuszom Domu Kombatanta. Każdy senior otrzymał laurkę z życzeniami zdrowia, wytrwałości i optymizmu. Za zaangażowanie w akcję dziękujemy wszystkim życzliwym autorom prac, którzy przygotowali piękne, kolorowe laurki oraz życzenia płynące z serca. Planujemy kontynuować naszą współpracę i nieść radość tym, którzy jej potrzebują.

Jolanta Piech i Marta Bal