Dzieci z grupy 02 i 05 odwiedziły Komendę Miejską Policji w Szczecinie. Przedszkolaki poznały nie tylko miejsce pracy policjantów, ale miały także okazje porozmawiać o bezpieczeństwie i utrwalić związane z tym zasady.

Podczas Targów Myśliwskich w hali NETTO ARENA został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Myśliwska przygoda”. Laureatami konkursu zostały dzieci z grupy 01: Julia Jasek, Kornelia Rapkowska i Kornel Guzik. Konkurs został zorganizowany przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Szczecinie. Gratulujemy zwycięzcom.

R. Zyber

Dzieci z grupy 01 wykonały „Śnieżną krainę”, jest to kolejne zadanie w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Kreatywny Przedszkolak”. Do zrobienia makiety wykorzystaliśmy tekturę, papier, folię bąbelkową, opakowania po żywności – wszystko z recyklingu. Każdy przedszkolak wykonał swojego pingwinka.

R. Zyber, A. Kuriata

W bieżącym tygodniu dzieci z grupy "0"1 rozmawiały o dinozaurach. Jednym z narzędzi wykorzystanych podczas zajęć była aplikacja, która sprawiła, ze pokolorowane przez nas dinozaury ożyły!

A. Kuriata, R. Zyber

W ramach doradztwa zawodowego grupę SKRZATY odwiedził żołnierz zawodowy - saper. Nasz gość jest tatą jednego z naszych wychowanków. Przedstawił nam jak wygląda praca w wojsku oraz misje zagraniczne. Dzieci były zafascynowane wizytą, szczególnie chłopcy, którzy już deklarowali chęć pełnienia służby w wojsku.

Wychowawcy grupy Skrzaty - Agnieszka Szuster i Katarzyna Podhajna