Dnia 13 stycznia, dzieci z grupy 01 odwiedziły Komendę Miejską Policji przy ulicy Kaszubskiej w Szczecinie. Przedszkolaki miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszami o ich codziennej pracy, poznać struktury policji oraz obejrzeć sprzęt wykorzystywany do codziennej służby.

W miesiącu grudniu dzieci z grupy 01 zrealizowały drugie zadanie ogólnopolskiego programu "Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury". W module tym Miś uczy dzieci wrażliwości społecznej oraz pomagania innym i odpowiedzialności za otaczający świat. Satysfakcja z ofiarowania komuś uśmiechu jest największym podziękowaniem i nagrodą za wykonaną pracę.

A. Kuriata, R. Zyber

Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia w naszej grupie zakończyła wspólna wigilia. Dzieci w tym dniu kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zasiadły do stołu pełnego smakołyków.

A. Kuriata, R. Zyber

W ramach Ogólnopolskiego Projektu „Kulinarne Podróże Przedszkolaków” dzieci z grupy 01 wykonały kolejne zadanie. Na stołach pojawił się słodki lukier i kolorowe posypki, które przedszkolaki wykorzystały do dekorowania pierniczków.

R. Zyber, A. Kuriata

W środę 18 grudnia 2019r. w grupie 03 odbyła się Wigilia Bożego Narodzenia, którą dzieci samodzielnie przygotowały. Wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne. Przy słodkim poczęstunku i miłej atmosferze śpiewano nasze piękne polskie kolędy.

Wychowawca Bożena Demkowicz