Na początku grudnia grupa 03 ubrała dwie choinki – tą tradycyjną w klasie, jak i tą zakodowaną na planszy razem z Treflinką. Pomogliśmy także Świętemu Mikołajowi zanieść zakodowane paczki z prezentami pod choinkę. Tej zimy nie doczekaliśmy się jeszcze śniegu, ale już ulepiliśmy kodowanego bałwanka!

Bożena Demkowicz

Już od początku grudnia wszystkie przedszkolaki z grupy MOTYLKI oczekiwały na przyjście św. Mikołaja. Wspólne przystrajanie sali i ubieranie choinki, sprawiło że dzieci z niecierpliwością czekały na przyjście naszego gościa. Dlatego cieszymy się bardzo, że nie zapomniał o nas. Dzieci pod choinka znalazły worek pełen słodkich upominków. Był to dla nich dzień pełen wrażeń i radości. Niezapomniane chwile uwieczniliśmy na zdjęciach.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, dzięki którym dzieci otrzymały upominki.