Zapraszamy dzieci z oddziałów przedszkolnych, które pierwszy raz przyjdą do przedszkola we wrześniu, na dni adaptacyjne. 26,27 i 28 sierpnia 2019 r. w godz. 10.00 - 12.00. Prosimy, by dzieci miały ze sobą obuwie zmienne. Zapisy na dni adaptacyjne będą przyjmowane od 19 do 22.08.2019 r. w sekretariacie szkoły osobiście lub telefonicznie 91 4333007.

Kolejne spotkanie dzieci z grupy 03 z kodowaniem i programowaniem. Na dzisiejszych zajęciach uczniowie z pomocą nauczyciela stworzyli trasę jaką musiał pokonać ozobot z budynku szkoły nad morze. Oto polecenia, które musiał wykonać:

• skręć w prawo / lewo,
  • jedź prosto,
  • zatrzymaj się na 3 sekundy (kup lody / piłkę),
  • zwolnij,
  • jedź szybko.

Aleksandra Kuriata

Dnia 04 czerwca w grupach 01 ,,Motyle”, 02 ,,Piraci”, 03 ,,Mrówki”, 04 ,,Feniksy” odbyły się zawody sportowe. Przedszkolaki miały za zadanie wykonać różne ćwiczenia gimnastyczne. Poprzez tę imprezę dzieci uczyły się przestrzegania reguł sportowych i zdrowej rywalizacji. W grupach panowały różne emocje, ale tak to już ze sportem bywa ……

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je 31 maja i połączyliśmy z Dniem Sportu. Trzeba przyznać, że każde dziecko z przejęciem i zaangażowaniem brało udział w przygotowanych konkurencjach, tj. slalom między kręglami, bieg z jajkiem, przejście z woreczkiem na głowie, jedzenie jabłka na sznurku i wiele innych ciekawych zabaw ruchowych. Największym jednak przeżyciem malującym się na wszystkich buziach było otrzymanie medali i dyplomów za osiągnięcia sportowe. Zawody pełne emocji i uśmiechu zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.

Organizatorzy: A. Bobojć, K. Lachowicz, S. Sieheń

IX EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ I LITERACKIEJ „Ogrody pływające – czyli Szczecin 2050”, którego organizatorem był Zespół Szkół Sportowych w Szczecinie został rozstrzygnięty.