Po raz kolejny dzieci z grupy 03 kształtowały kompetencje matematyczne poprzez zabawy w kodowanie. W marcu przywitaliśmy Panią Wiosnę, a także przypomnieliśmy sobie nazwy wiosennych kwiatów. Dzieci dowiedziały się też, jak ważna jest zdrowa dieta bogata w warzywa i owoce. Wiadomo, że matematyka to nasza mocna strona, a więc zawody w dodawaniu nie sprawiły kłopotów, tylko przyniosły dużo radości i satysfakcji! Więcej zdjęć w naszej galerii.

Bożena Demkowicz

Tematem tygodnia w grupie Motylki był "Zielony ogródek w sali". Dzieci założyły hodowle roślin z wcześniej przyniesionych hiacyntów. Dzięki temu doświadczeniu zapoznały się ze sposobami hodowli roślin, a poprzez systematyczne podlewanie wykształciły nawyk dbania o rośliny. Nasze kwiatki zdobią nasza sale zajmując miejsce na parapecie. MAMY SWOJ ZIELONY OGRODEK.

Alicja Zgondek, Agnieszka Szuster

Nikola Bielska z grupy 01 została laureatem w XI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Ekosystem lasu w oczach dziecka” zorganizowanego przez Przedszkole Publiczne Nr 3 w Szczecinie. Serdecznie gratulujemy! Więcej zdjęć w naszej galerii.

Renata Zyber

Święto Kobiet dzisiaj jest i każdy o tym wie.
Dziś chłopcy z Motylków składają życzenia,
wiele radości i niech uśmiech na twarzy naszym małym kobietkom zawsze gości.
By czuły się nie tylko dzisiaj wyjątkowe, ale przez cały rok.
W tym dniu życzenia chłopcy składają i kwiatkiem obdarzają.

Wychowawczynie grupy: Agnieszka Szuster, Alicja Zgondek.

W poniedziałek 8 marca dzieci z grupy 02 poznały budowę cebuli. Liczyliśmy jej warstwy, wąchaliśmy ją i nazywaliśmy poszczególne jej części. Na koniec dzieci posadziły cebulki. Teraz będziemy o nie dbać i zobaczymy co z nich wyrośnie ;)