Dzieci z grupy 01 w roku szkolnym 2019/2020 zakończyły projekt „Kreatywny Przedszkolak”, którego głównym celem były twórcze i kreatywne działania przedszkolaków. W projekcie realizowano zajęcia tematyczne: „Jesienne mandale”, „Atlas liści”, „Orły”, „Ozdoba choinkowa wykonana z tkanin”, „Kolorowe ciasteczka”, „Śnieżna kraina”, „Kreatywna pisanka”, „Domowy ogródek”, „Majowa łąka”.

X EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ I LITERACKIEJ „Ogrody pływające – czyli Szczecin 2050”, którego organizatorem był Zespół Szkół Sportowych
w Szczecinie została rozstrzygnięta. Laureatami konkursu zostali uczniowie z grupy 01.

Miło nam poinformować, że w X Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Ekosystem Parku Narodowego w oczach dziecka” wyróżnienie otrzymała Wiktoria Grochowin z grupy 01. Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne nr 3 „Pentliczek” w Szczecinie.

Serdecznie gratulujemy!!!

R. Zyber

Dzieci z grupy 02 i 05 odwiedziły Komendę Miejską Policji w Szczecinie. Przedszkolaki poznały nie tylko miejsce pracy policjantów, ale miały także okazje porozmawiać o bezpieczeństwie i utrwalić związane z tym zasady.

Podczas Targów Myśliwskich w hali NETTO ARENA został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Myśliwska przygoda”. Laureatami konkursu zostały dzieci z grupy 01: Julia Jasek, Kornelia Rapkowska i Kornel Guzik. Konkurs został zorganizowany przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Szczecinie. Gratulujemy zwycięzcom.

R. Zyber

Więcej zdjęć w naszej galerii.