Dzieci z grupy 01 i 02 zostały zaproszone przez panie z przedszkola nr 80 „Półnutka” na przedstawienie patriotyczne.
Nawet najmłodsi potrafią nauczyć się pieśni patriotycznych i przyswoić ważne fakty z historii Polski. Udowodniły to pięciolatki z przedszkola, które przygotowały akademię patriotyczną. Dzieci przedstawiły fragment historii Polski związanych z rozbiorami, utratą niepodległości i walką o jej odzyskanie. Na koniec odśpiewały hymn Polski. Wszystko zakończyło się słodkim poczęstunkiem i zabawą taneczną. Dziękujemy i zapraszamy do nas.

Sylwia Hajnc

Grupy "0" włączyły się w ogólnopolską akcję "Szkoła do hymnu". W piątek 8 listopada o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewały wspólnie hymn narodowy.

W ramach obchodów Święta Niepodległości przedszkolaki z grupy 01 wykonały wiele zadań związanych z tematem, aby godnie uczcić dzień 11- go listopada. W przeddzień święta dzieci własnoręcznie zrobiły flagi w barwach narodowych, które wręczyły pracownikom naszej szkoły. Wspólnie wszystkie przedszkolaki z grup zerowych odśpiewały hymn Polski.
R. Zyber, A. Kuriata

We wtorek 5.11.2019 roku grupy przedszkolne 01,02,03,04 i 05 w ramach zajęć z preorientacji zawodowej gościły Pana, który jest płetwonurkiem. Dzieci miały możliwość zapoznania się z pracą płetwonurka i obejrzały sprzęt potrzebny do nurkowania. Niektóre elementy dzieci mogły przymierzyć.

Paulina Woźniak

W czwartek dzieci z grupy zerowej 05 obchodziły Dzień Dyni. Poznaliśmy budowę dyni zwyczajnej, porównywaliśmy ją do dyni piżmowej. Były również zawody sportowe z wykorzystaniem dyń, wierszyki, zabawy i słodki poczęstunek. Wszystkie dzieci były ubrane w różne kolory jakie tylko dynie mogą mieć.
Paulina Woźniak