Dnia 16 września w Oddziałach przedszkolnych odbył się Dzień kropki.

Witaliśmy w tym Dniu wszystkie dzieci zarówno te, które maja na sobie ubrania w kropeczki jak i dzieci które maja dzisiaj dobry humor. Cała grupa Skrzaty bawiła się świetnie. Dzieci po zapoznaniu się z krótkim opowiadaniem o Vashti, czekało mnóstwo atrakcji. Odbyły się zajęcia muzyczno-ruchowe z chusta animacyjną. Poza tym każde dziecko naklejało na naszym drzewie talentów swoją mocną stronę, swój talent, którego napis nauczyciel umieszczał na okrągłych karteczkach. Dzieci mogły pochwalić się swoim talentem artystycznym malując swoja twórczość plastyczną. Prace pt "świat zaklęty w kropce" można podziwiać na gazetce przedszkolnej. Zajęcia umożliwiły dzieciom budowanie wiary we własne możliwości oraz pozytywnego obrazu samego siebie.

Koordynator Dnia Kropki w oddziałach przedszkolnych - Agnieszka Szuster