1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dzieci z grupy 01 w roku szkolnym 2019/2020 zakończyły projekt „Kreatywny Przedszkolak”, którego głównym celem były twórcze i kreatywne działania przedszkolaków.

W projekcie realizowano zajęcia tematyczne: „Jesienne mandale”, „Atlas liści”, „Orły”, „Ozdoba choinkowa wykonana z tkanin”, „Kolorowe ciasteczka”, „Śnieżna kraina”, „Kreatywna pisanka”, „Domowy ogródek”, „Majowa łąka”. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za współpracę, zaangażowanie i pomoc w realizacji zadań związanych z projektem. Zadania z marca, kwietnia oraz maja uczniowie wykonali wraz z rodzicami poprzez kształcenie na odległość. Potwierdzeniem zrealizowanego projektu jest otrzymanie „Certyfikatu Kreatywnego Przedszkolaka” dla grupy 01 z naszego Oddziału Przedszkolnego od twórcy projektu Edu Fejkiel – kompleksowe wsparcie nauczycieli (Gabriela Fejkiel). Każde dziecko otrzymało dyplom „Kreatywnego Przedszkolaka” za piękne prace wykonane w ramach projektu.

R. Zyber, A.Kuriata