Na spotkanie z Mikołajem dzieci przygotowywały się bardzo solidnie: udekorowały samodzielnie choinkę, zrobiły portret Mikołaja, zakodowały „renifera” oraz nauczyły się na pamięć wierszyka pt. „Idzie Mikołaj”. Tak, jak co roku Mikołaj odwiedził dzieci w przedszkolu i rozdał upominki.

Renata Zyber

Po więcej zapraszamy do galerii

Przedszkolaki przeniosły się w krainę czarów i wróżb. Obecnie „Andrzejki” są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. Dzieci poprzez zabawę miały okazję zapoznać się z tradycją i obrzędami ludowymi. Przyszłość przepowiadana była na wiele sposobów: losowanie karteczek z zawodami, przekłuwanie serc z imionami przyszłych sympatii, „wędrówki butów” itp. Również zakodowaliśmy magiczny „klucz andrzejkowy”, który ma przynieść szczęście każdemu dziecku.

Renata Zyber

Dzień Pluszowego Misia w grupie 01 minął mile i pracowicie. Dzieci na macie edukacyjnej zakodowały swojego ulubionego misia oraz za pomocą strzałek wskazały misiowi drogę do ula. Przedszkolaki wykonały również pracę plastyczno – techniczną z wizerunkiem swojego ulubieńca.