Nikola Bielska z grupy 01 została laureatem w XI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Ekosystem lasu w oczach dziecka” zorganizowanego przez Przedszkole Publiczne Nr 3 w Szczecinie. Serdecznie gratulujemy! Więcej zdjęć w naszej galerii.

Renata Zyber

W dniu 17.02. podczas zajęć dzieci z grupy 01 skupiły się na zadaniach, w których głównym bohaterem był kot. Wspólnie kodowaliśmy kota na wierualnej macie edukacyjnej, a następnie każdy samodzielnie na kartce papieru na tzw. szachownicy. Więcej zdjęć w naszej galerii.

#kodujemy

Renata Zyber

Oskar z grupy 01, który interesuje się wszechświatem przygotował prezentację na temat „Układu słonecznego”. Przyniósł materiały edukacyjne, które wykorzystał podczas swojego występu. Dzieci z zaciekawieniem słuchały swojego kolegi, który opowiadał o układzie planet i ich budowie. Oskar przygotował wiele niespodzianek m.in. były zagadki i zadania matematyczne związane z tematem oraz wyrecytował wiersz „Planety”. Na koniec każdy samodzielnie wykonał kosmiczną rakietę przy dźwiękach piosenki „W układzie słonecznym”. Więcej zdjęć w naszej galerii.