W poniedziałek 8 marca dzieci z grupy 02 poznały budowę cebuli. Liczyliśmy jej warstwy, wąchaliśmy ją i nazywaliśmy poszczególne jej części. Na koniec dzieci posadziły cebulki. Teraz będziemy o nie dbać i zobaczymy co z nich wyrośnie ;)

W tym tygodniu dzieci wyruszyły w fantastyczny świat przestrzeni kosmicznej. Poznajemy planety, ważnych Polaków związanych z astronomią i wiele ciekawostek. Nie zapominamy również o nauce poznawania liter :) Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paulina Woźniak

W tym tygodniu dzieci z grupy 02 pracowały z matą do kodowania. Utrwaliliśmy litery i cyfry, ale także rozwijaliśmy myślenie matematyczne i analityczne. Dzięki formie zabawowej dzieci miały do rozwiązania zagadkę, której odpowiedzią było rozwiązanie ukazane na macie :)

Paulina Woźniak