1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zajęcia w ramach realizacji projektu preorientacji zawodowej „Kim chciałbym zostać?” dzieci z grupy 01 i 02 spotkały się z pielęgniarką szkolną.

Pani pielęgniarka przygotowała krótką pogadankę na temat profilaktyki zdrowotnej i opowiedziała na czym polega jej praca. Spotkanie to miało na celu uświadomienie przedszkolakom jak ważne jest dbanie o własne zdrowie. Przypomniano również dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać oraz jak zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia. Dzieci zainteresowane tematem spotkania zadawały wiele pytań, na które Pani pielęgniarka chętnie i wyczerpująco odpowiadała naszym przedszkolakom. Bardzo dziękujemy Pani Ali za spotkanie i poświęcony czas.
R. Zyber