W dniu 26 lutego 2021r. obchodziliśmy w naszej grupie ,,Dzień Dinozaura”. Tygryski udały się w podróż do prehistorycznych czasów, a poprzez ćwiczenia w formie zabawy poznawały życie dinozaurów. Ten dzień sprawił dzieciom wiele radości oraz chociaż trochę przeniósł je w ten odległy, ciekawy i wciąż tajemniczy świat. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Kamila Lachowicz

W dniu 17 lutego 2021 roku dzieci z grupy Tygryski świętowały ,,Dzień Kota”. Zabawy rozpoczęły się od wspólnego tańca do piosenki pt. ,,Wlazł kotek na płotek”. Potem dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych i plastycznych, oczywiście z kotem w roli głównej. Podczas tych wesołych zabaw nie zapomnieliśmy, że jednym z celów tego święta jest rozwijanie empatii – uwrażliwienie na potrzeby wszystkich zwierząt. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Kamila Lachowicz

Pani Zima w końcu do nas zawitała! Korzystając z jej uroku dzieci z OP 5 ,,Tygryski” całkowicie oddały się zimowej zabawie. Chodziły po śladach zostawionych na śniegu, rzucały śnieżkami do celu i próbowały lepić bałwana.  Z czerwonymi noskami i z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola na ciepły posiłek. Było mroźnie, ale na pewno wesoło i radośnie.

Kamila Lachowicz

W piątek 29 stycznia 2021r. obchodziliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Puzzli. W tym dniu puzzle służyły do różnych zadań – nie tylko układania obrazka. Był to znakomity trening pamięci, rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Dzięki puzzlom dzieci doskonaliły umiejętności zgodnej rywalizacji podczas aktywności muzyczno-ruchowej. Tygryski świetnie się bawiły, a przy okazji uczyły.

Wychowawca: Kamila