1 2 3 4 5 6 7 8 9

W dniach 08, 09, 10, 14 października dzieci z grupy 01, 02, 03 i 05 udały się do Państwowej Straży Pożarnej. Przedszkolaki obejrzały wozy strażackie, miały możliwość siedzenia w kabinie.

Zapoznały się wyposażeniem, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i chętnie wypowiadały się na zadawane pytania. Podopieczni z radością przymierzali hełm, aby poczuć się choć przez chwilę strażakiem.  Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci utrwaliły numer alarmowy do straży pożarnej i sytuacje, kiedy powinny go używać. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem przy wozie strażackim, którego syreny wywołały zachwyt na buziach naszych przedszkolaków.