W zeszłym tygodniu tematem przewodnim były bajki i baśnie. Dzieci z ochotą i zaciekawieniem słuchały czytanych przez nas bajek. Nie zabrakło również interesujących zadań. Dzieci układały historyjki z ilustracji, poznały bohaterów popularnych bajek oraz stworzyły piękne zakładki do książek. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Pozdrawiam,
Aleksandra Pala
Wychowawca grupy "Żyrafki"

W środę 27.01 w grupie Żyrafki odbył się bal karnawałowy. Dzieci już od kilku dni emocjonowały się nadchodzącym wydarzeniem. Tego dnia w przedszkolu już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Zobaczyć mogliśmy Batmana, Kapitana Amerykę, Elsę oraz wiele innych znanych i lubianych bohaterów z różnych bajek. Żyrafki brały udział w zabawach, konkursach i wspólnych tańcach. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie! Zdjęcia do zobaczenia w naszej galerii.

Pozdrawiam,
Aleksandra Pala
Wychowawca grupy "Żyrafki"

"30 listopada w OP4 "Żyrafki" odbyły się Andrzejki. W ten magiczny dzień, dzieci miały okazję wysłuchać listu od Wróżki oraz wykonać zadania przez nią powierzone. Układaliśmy buciki, a nasz magiczny klucz wskazywał kim zostaniemy w przyszłości. Było mnóstwo zabawy i uśmiechu.