Szanowni Rodzice,
odpowiadamy na Państwa pytania zadane podczas wczorajszego zebrania Rady Rodziców:

1. Czy jest opcja zarezerwowania dotychczas zajmowanej szafki na rok szkolny 2020/2021?

Odpowiedź Perfekt-Box: Doceniamy tych, którzy już z nami są i dajemy im w pierwszej kolejności możliwość wynajmu na kolejny rok szkolny. Wysyłamy email z początkiem czerwca. Kto będzie chciał zostać w obecnej szafce, ten będzie mógł, kto będzie chciał inną szafkę, wybierze opcje „chcę nową” i wtedy znowu będzie losowana.

2. Czy byłaby możliwość uzupełnienia formularza o pozycję „szafka górna, szafka dolna”?

Odpowiedź Perfekt-Box: Niestety nie ma takiej możliwości, i szczerze mówiąc wycofujemy tą możliwość z nowym rokiem ze wszystkich szkół. Jest jednak możliwość dopisania w „uwagach do zamówienia”, że ktoś prosi o szafkę dolną. Jednak gwarancji, że zostanie to spełnione  -  nie jestem w stanie dać. Choć, jeżeli akurat chodzi o szafki dolne to nie powinno być z tym problemu, zdecydowanie gorzej jest z górnymi, bo rzecz jasna większość chce je mieć. Nie ma również problemu z zamianami, wystarczy, że ktoś do nas napisze i potwierdzą to 2 strony.

3. Czy zamki będą zmieniane czy zamieniane między sobą?

Odpowiedź Perfekt-Box: Zamki są co roku wymieniane całkowicie na inne. Nie mieszamy pomiędzy szafkami. Jednakże zamki są zmieniane tylko u tych którzy, nie przedłużyli wynajmu w czerwcu. W przypadku gdy wybrana zostanie opcja „chcę nową” losowo przydzielana jest inna i zamek z tej, którą miało dziecko rok wcześniej przenoszony jest do tej nowo wybranej.

Mam nadzieję, że uzyskane informacje są wyczerpujące, jeżeli jednak mieliby Państwo jeszcze jakieś pytania - zapraszamy na kolejne zebranie Rady Rodziców lub o wiadomość na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., gdzie czekamy na Państwa zapytania, pomysły lub uwagi. Z wyrazami szacunku.
Przewodnicząca Rady Rodziców Beata.