Dzięki punktom TALENCIAKOM, zebranym w akcji Lidla, do szkoły trafiły dwa zestawy gier planszowych- dla młodszych i nieco starszych, magnetyczna piramida żywieniowa oraz zestaw tangramów.

Nie udałoby się to bez zaangażowania szkolnej społeczności. Dziękujemy!

Jednocześnie zapraszamy serdecznie do zagłosowania w konkursie na projekt edukacyjny „Szkolna apteczka psychologiczna”, którego wygrana (1000zł) pozwoli nam wyposażyć gabinet psychologa w narzędzia terapeutyczne- gry, karty społeczne, bajki terapeutyczne, pomoce antystresowe i inne przedmioty uatrakcyjniające zajęcia.

Można głosować codziennie w dniach 1-9 grudnia i za pierwszym razem należy pamiętać o potwierdzeniu maila. Aby oddać głos w konkursie:

1. Wejdź w powyższy link i kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt”.
  2. Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
  3. UWAGA! Adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany. Masz na to czas do północy.

Zapraszamy do codziennego głosowania i udostępniania postu, który został zamieszczony na szkolnym fb.