1. Serdecznie zapraszamy nauczycieli, uczniów i rodziców do wspólnego kolędowania w naszej szkole.

2. Impreza odbędzie się 20 grudnia 2022 roku o godzinie 15.30 w sali gimnastycznej pod hasłem KOLĘDOWANIE Z PIĄTKĄ.

3. Udział w imprezie jest dobrowolny.

4. Uczniowie na ten wieczór pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowują: kolędę, pastorałkę, piosenkę o tematyce świątecznej. Zaśpiewać mogą soliści, duety, zespoły kilkuosobowe, a także całe klasy (dwa, maksymalnie trzy występy z klasy). Dopuszczalne są kolędy w języku angielskim.

5. W klasach 4-8 selekcji dokonują wychowawcy i nauczyciel muzyki, pan Paweł Sokołowski, natomiast w klasach 1-3 wychowawca.

6. Selekcja ma polegać na wyłonieniu najlepszych wykonań.

7. Wychowawcy przekazują organizatoromlistę wykonawców i tytuły wykonywanych kolęd/pastorałek do dnia 13 grudnia 2022 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

8. Każdy wykonawca lub wychowawca zobowiązany jest dostarczyć do pana Pawła Sokołowskiego pendrive z podkładem z muzycznym do 13 grudnia 2022 r. Dopuszcza się wykonanie utworu w towarzystwie akompaniatora.

9. Podczas prezentacji mile widziane będą elementy świąteczne i przebrania uczestników.

Lilla Fronczyk, Jolanta Piech, Ewa Banaś, Paweł Sokołowski