Przypominamy, że okres zawieszenia zajęć to działanie prewencyjne, którego zadaniem jest zminimalizowanie ryzyka ew. zakażenia.

Prosimy unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi i dla własnego bezpieczeństwa ograniczyć do niezbędnego minimum przemieszczanie się oraz wychodzenie z domu. Ten czas uczniowie powinni wykorzystać do samodzielnej pracy w domu, korzystając z dostępnych materiałów dydaktycznych.
Od dzisiaj 16.03.2020 r. na naszej stronie internetowej została uruchomiona zakładka "ZADANIA DLA UCZNIÓW" (pierwsza pozycja w bocznym menu), są tam zamieszczane zadania dla uczniów do wykonania w domu. Proszę również sprawdzać wiadomości od nauczycieli na dzienniku , komunikatorze lub przez inny sposób jaki został ustalony.
Życzymy zdrowia i owocnej pracy w domu.