W związku z obchodzonym 17.02.2021r  Światowym Dniem Kota zapraszam wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym.
Użyj wyobraźni - pokaż nam swoją kreatywność i zdolność tworzenia rzeczy wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju.
1.    Organizacja
Organizatorem Konkursu Plastycznego jest Szkolny Samorząd Uczniowski
 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Szczecinie
2.    Cele konkursu
- promocja talentu dzieci i młodzieży,
- poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego,
- wspieranie postaw twórczych dzieci i młodzieży,
- kształtowanie postaw empatycznych, uwrażliwiających na piękno, wzbudzanie poczucia sprawczości nad losem mniejszych istot żyjących wśród nas.
- edukacja poprzez promowanie i rozpowszechnianie zainteresowania tymi niezwykłymi zwierzętami, które swą tajemniczą i niezależną naturą zasłużyły na obchody Dnia Kota na świecie.
3.    Uczestnicy i zasady uczestnictwa
Dzieci i młodzież klas 1 - 8.
•    Wybrane przez organizatora prace – nagrodzone i wyróżnione, zostaną opublikowane na stronie internetowej Szkoły w zakładce „Pozytywni z Piątki”.
•    Uczestnik Konkursu zgłaszając swoją pracę, wyraża zgodę na publikowanie prac.

4.    Uczestnicy konkursu plastycznego „Kotcie sprawki ” wykonują prace przedstawiające kota:
-    z recyklingu  (do wykonania pracy mogą służyć tylko materiały wtórne).
5.    Rozstrzygnięcie konkursu
Oceny prac dokona Komisja Konkursowa. Przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Prace należy nadsyłać w formie zdjęć  do 10.02.2021r. na adres mail:

Zapraszam do wspólnej zabawy
                                Pozdrawiam i powodzenia