PLANOWANE PRZEDSIĘWZIĘCIA RADY RODZICÓW przy SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5
im. H. SIENKIEWICZA w SZCZECINIE

Dnia 21.10.2019 zostało powołane nowe prezydium Rady Rodziców w składzie:

1. Przewodnicząca - Beata Półtorak-Borys.
  2. Zastępca Przewodniczącej - Natalia Guzik.
  3. Sekretarz- Anna Łosiak (złożyła rezygnację dnia 29.10.19)
  4. Skarbnik - Mariusz Wiesner (odwołany dnia 29.10.19)
  5. Skarbnik - Marcin Wiszniewski (powołany dnia 29.10.19)

NASZE CELE I DZIAŁANIA

• Rada Rodziców w dniu 06 listopada 2019r., zwróciła się z prośbą o pomoc do Radnego Miasta Szczecin, Pana Dariusza Mateckiego w sprawie niebezpiecznych przejść przez pasy w rejonie skrzyżowania ulic: Królowej Jadwigi - Mariana Langiewicza oraz Królowej Jadwigi - Władysława Jagiełły. Treść interpelacji załączona poniżej.
  • Z okazji zbliżającego się święta 6 grudnia br., planujemy przygotować dla wszystkich uczniów szkoły drobny upominek.
  • wprowadzenie nagród za wyniki w nauce z podziałem na I i II semestr - najlepszy uczeń/uczennica z podziałem klas:
  • klasy 4-8 - wyniki w nauce z każdego rocznika
  • przedszkole oraz klasy 1-3 - wzorowy uczeń wskazany przez nauczyciela.
  • konkurs dla klas 1-8 za najwyższą frekwencję całej klasy z podziałem na I i II semestr.

Nadmieniamy, iż wskazane powyżej plany nie są jedynymi jakie posiadamy; jednak aby móc realizować jakiekolwiek pomysły potrzebujemy Państwa wsparcia zarówno rzeczowego jak i instrumentalnego.

Rada Rodziców prosi również o Państwa opinię oraz pomysły, które moglibyśmy wdrożyć w naszej szkole.

Za wszelkie wpłaty oraz okazaną w innej formie pomoc, serdecznie dziękujemy.

Prezydium Rady Rodziców