Witam Państwa serdecznie,

Zgodnie z zapowiedzią na ostatnim naszym zebraniu dnia 29.10.2019r. - podjęliśmy działania w celu zebrania ofert na wynajem szafek do naszej szkoły. Poniżej przesyłam Państwu wiadomość z dnia 14.11.2019, jaką otrzymałam z pierwszej firmy. Poniżej załączam również kompleksową ofertę i broszurę z firmy PERFECT-BOX.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Beata Półtorak-Borys

„Dzień dobry,

powołując się na rozmowę telefoniczną przesyłam broszurę z najważniejszymi informacjami wraz z identyfikacją wizualną naszej firmy :)

Krótko podsumowując naszą rozmowę dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę:

1. Żadna szkoła, z którą podpisaliśmy umowę od 2013 roku nie zrezygnowała ze współpracy - wydaje nam się, że to mówi samo za siebie.
  2. Całodobowe wsparcie techniczne.
  3. Uczniowie jak i szkoła nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia na szafkach, nawet jeżeli uszkodzenie jest z winy wynajmującego.
  4. Czyszczenie i dezynfekcja szafek na koniec każdego roku szkolnego.
  5. Innowacyjny system wynajmu wykluczający potrzebę zaangażowania kogokolwiek ze szkoły na jakimkolwiek etapie wynajmu. Cały proces rozgrywa się pomiędzy Rodzic/Uczeń -> Perfect-Box.
  6. Ubezpieczenie OC na każdą szafkę.
  7. Szafki z atestami higienicznymi oraz PPOŻ.
  8. Umowa dzierżawy powierzchni na której szkoła zarabia.
  9. Wymiana i serwis zamków na koniec roku szkolnego.
  10. Uczniowie otrzymują od razu 2 kluczyki, 1 traktowany jako awaryjny na wypadek zgubienia.
  11. Szafki w systemie master klucz - Dyrektor posiada klucz, dzięki któremu w razie potrzeby może otworzyć każdą szafkę.
  12. Rodzice nie muszą podpisywać żadnej umowy, akceptują tylko krótki regulamin.
  13. 2 typy szafek do wyboru - Skrytkowa oraz Skrytkowo Ubraniowa.
  14. Możliwość wynajmu przez kilka osób jednej szafki (np rodzeństwo lub znajomi).
  15. Szafki kolorowe lub z motywem graficznym.
  16. Ilość szafek dobierana w zależności od zapotrzebowania (nie ma pustych szafek na korytarzach, a jak brakuje to dostawiamy).

Cennik obejmujący wszystkie w/w elementy

1. Szafka skrytkowo ubraniowa - 14,9 zł brutto miesięcznie = 149 zł za cały rok szkolny
  2. Szafka skrytkowa - 8,9 zł brutto miesięcznie = 89 zł za cały rok szkolny

Dodatkowo pobierana jest kwota 25 zł kaucji za kluczyki (niestety zmuszeni zostaliśmy pobierać tą opłatę mimo tego że nie chcieliśmy, ale bez tego ludzie nie traktują poważnie prośby o zwrot kluczyków i w latach w których nie pobieraliśmy kaucji prawie 70% kluczy nie zostało zwróconych).

Do każdego zamówienia wystawiamy Fakturę VAT :)
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwość a może nawet prezentacji samej szafki szkolnej, pozostaje do dyspozycji. :)

Z wyrazami szacunku,
Perfect-Box Stolarek Andrzej