na posiedzenie Rady Rodziców

Przewodnicząca Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinie, uprzejmie zaprasza przedstawicieli rad oddziałowych („trójek klasowych”) w Radzie Rodziców;  na posiedzenie Rady, które odbędzie się 28 listopada 2019r. o godz. 17:00 w sali 208.

Proponowana tematyka posiedzenia:

1. Przedstawienie porządku spotkania.
  2. Zatwierdzenie protokołów z poprzednich dwóch posiedzeń Rady Rodziców z dnia 16  i  29 października br.
  3. Przedstawienie sprawozdania finansowego za miesiące wrzesień i październik br.
  4. Ogłoszenie zwycięzców konkursu za wpłaty na rzecz Rady Rodziców.
  5. Głosowanie nad przyjęciem nowelizacji Regulaminu Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinie.
  6. Zatwierdzenie proponowanych zmian w regulaminie.
  7. Poddanie pod głosowanie wniosku o dofinansowanie nagród na konkurs „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” dla grup 0 oraz klas 1-3.
  8. Przedstawienie zebranych informacji w temacie wynajmu szafek dla uczniów.
  9. Wolne wnioski.
  10. Zakończenie spotkania.

Na spotkanie zostały zaproszone również Pani Dyrektor Stanisława Kasela oraz Pani Pedagog Agnieszka Ruks.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Beata Półtorak-Borys