DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

20 dni x 4,5 zł = 90 ZŁ

WPŁAT DOKONUJEMY W DNIACH

04 – 07.05.2021

PROSIMY O TRZYMANIE SIĘ TERMINÓW WPŁAT!

NUMER KONTA:

58 1020 4795 0000 9002 0278 4130

W tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz okres za jaki dokonywana jest wpłata, np.:      Jan Kowalski 2b marzec 2021

Przypominamy, że dalsze korzystanie z posiłków tylko po zaksięgowaniu wpłaty na koncie szkoły w terminie. Rezygnacje lub zapisanie dziecka na obiady szkolne prosimy zgłaszać do intendenta lub na maila szkolnego przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Wszelkie nieobecności muszą być zgłaszane dzień przed w sekretariacie szkoły lub u intendenta.                                                                            Z góry dziękujemy !

Obiady MAJ informacja klasy 1-3 !

Ze względu na zamknięcie szkoły od 22.03 powstały nadpłaty za obiady. Każdy otrzymał informację o nadpłacie od wychowawców, prosimy o pomniejszenie o tę kwotę wpłat za miesiąc maj. Wszelkie informacje zostaną udzielone u intendenta szkoły osobiście, telefonicznie lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obiady MAJ informacja klasy 4-8!

Dzieci klas 4-8 od dnia 17.05 wracają na naukę stacjonarnym, hybrydowo. Prosimy o wpłatę za obiady, za dni, w których dziecko będzie korzystać z posiłków np: uczeń będzie w maju na pięciu obiadach

5 x 4,50zł = 22,50 zł