W piątek 21 maja w klasie 1b nadszedł długo oczekiwany dzień - pasowanie na ucznia szkoły.

Podczas uroczystości dzieci ślubowały m.in. być pilnymi, wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami, przyjaciółmi przyrody oraz godnymi obywatelami Polski. Po złożeniu ślubowania pani wicedyrektor szkoły Agnieszka Ruks dokonała uroczystego pasowania dzieci na uczniów "piątki" poprzez symboliczne dotknięcie ramienia ołówkiem. O tego momentu wszyscy wychowankowie z klasy 1b zostali pełnoprawnymi uczniami i członkami naszej szkolnej rodziny.

W imieniu pracowników i uczniów szkoły, życzymy Wam abyście otrzymywali za swoją pracę zawsze najlepsze oceny. Mamy nadzieję, że każdy dzień spędzony w szkole przyniesie Wam dużo radości. Życzymy Wam samych sukcesów i wzorowego, pierwszego świadectwa.

Wychowawczyni Aleksandra Kuriata