W związku z planowaną organizacją  od dnia 25 maja 2020 r. zajęć opiekuńczo-wychowawczych w Szkole Podstawowej nr 5 dla rodziców pracujących, proszę zainteresowanych rodziców o  uzupełnienie i przesłanie do 21 maja 2020 r. do godziny 12.00 na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia  do udziału ucznia w zajęciach. Rodzice zakwalifikowanych uczniów zostaną poinformowani drogą elektroniczną do dnia 22 maja 2020 r. do godz.15.00.

Obowiązkiem rodzica jest dostarczenie oryginału zgłoszenia i oświadczenia, a także dowód wpłaty za obiady  w pierwszym dniu pobytu ucznia w szkole. Dokumenty należy włożyć do koperty lub koszulki i wrzucić do pudełka wskazanego przez pracownika szkoły.

Dyrektor SP5

Stanisława Kasela