Tematem tygodnia w grupie Motylki był "Zielony ogródek w sali". Dzieci założyły hodowle roślin z wcześniej przyniesionych hiacyntów.

Święto Kobiet dzisiaj jest i każdy o tym wie.
Dziś chłopcy z Motylków składają życzenia, 
wiele radości i niech uśmiech na twarzy naszym małym kobietkom zawsze gości.
By czuły się nie tylko dzisiaj wyjątkowe, ale przez cały rok.
W tym dniu życzenia chłopcy składają i kwiatkiem obdarzają.

Wychowawczynie grupy: Agnieszka Szuster, Alicja Zgondek.

Dnia 22 stycznia grupa Motylki z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowała swoim dziadkom mila niespodziankę. Na ten dzień dzieci wykonały nie tylko piękne laurki, ale również piosenkę pt: "Moja babcia" z repertuaru M. Tomaszewskiej. Wszystkim dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i zadowolenia z wnuków przez cały rok. Zapraszamy do wysłuchania piosenki w wydaniu grupy Motylki.

Agnieszka Szuster

Dnia 27 stycznia grupa ,,Motylki" w pięknych przebraniach świetnie bawiła się na Balu Karnawałowym. Można było spotkać nie tylko Spiderman'a, Batmana ale również piękne księżniczki. Słodki poczęstunek umilił dzieciom czas i dał dużo siły do wspólnej zabawy.
Dziękujemy rodzicom za słodkie łakocie, które zapełniły nasze stoliki.

Wychowawczynie grupy: Agnieszka Szuster, Alicja Zgondek.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Już od początku grudnia wszystkie przedszkolaki z grupy MOTYLKI oczekiwały na przyjście św. Mikołaja. Wspólne przystrajanie sali i ubieranie choinki, sprawiło że dzieci z niecierpliwością czekały na przyjście naszego gościa. Dlatego cieszymy się bardzo, że nie zapomniał o nas. Dzieci pod choinka znalazły worek pełen słodkich upominków. Był to dla nich dzień pełen wrażeń i radości. Niezapomniane chwile uwieczniliśmy na zdjęciach.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, dzięki którym dzieci otrzymały upominki.

Więcej zdjęć w naszej galerii.