16 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Tego dnia szkoła była wyjątkowo kolorowa i przyozdobiona wiosennymi dekoracjami.

Wydarzenie rozpoczęło się o 16:30 na sali gimnastycznej, gdzie podziwiać mogliśmy występy artystyczne oraz pokaz zajęć dodatkowych jakie odbywają się w szkole, m.in. boks oraz taniec towarzyski. Po części artystycznej można było zwiedzić szkołę: świetlicę, bibliotekę, salę komputerową, sale lekcyjne oraz salę multimedialną, w której dzieci mogły pobawić na macie edukacyjnej oraz wypróbować instrumenty muzyczne. Podczas zwiedzania nasi goście mogli zajrzeć do każdego zakamarka szkoły. Dzieci oraz ich rodzice mogli odwiedzić również kuchnię przeznaczoną dla uczniów oraz pracownię, w której odbywają się zajęcia z rękodzieła.