20 listopada 2019 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Wszystkich recytatorów oceniało jury w składzie: pani Joanna Szyszko-Trojanowska, pani Katarzyna Rataj i pani Renata Zyber.

W konkursie wzięło udział 21 osób - 9 osób z klas 1-3 i 12 osób z klas 4-8. W kategorii klas 1-3 kwalifikację do etapu dzielnicowego Małego Konkursu Recytatorskiego otrzymały: Amelie Borys z klasy 3a i Zuzanna Kozłowska także z klasy 3a.
Wyróżnienia otrzymali: Oskar Garbala z klasy 1a i Aleksander Kaczmarczyk z klasy 2a.
W kategorii klas 4-8 kwalifikację do etapu dzielnicowego Małego Konkursu Recytatorskiego otrzymały: Amelia Olszewska z klasy 4b i Klaudia Gizicka z klasy 6b.
Wyróżnienia otrzymali: Artur Żywiołek z klasy 7b i Zuzanna Czapska także z klasy 7b.
Gratulujemy laureatom!
Serdecznie dziękujemy paniom: Joannie Szyszko-Trojanowskiej, Katarzynie Rataj i Renacie Zyber
Organizatorki konkursu: Lilla Fronczyk, Agata Orzech.