X EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ I LITERACKIEJ „Ogrody pływające – czyli Szczecin 2050”, którego organizatorem był Zespół Szkół Sportowych
w Szczecinie została rozstrzygnięta. Laureatami konkursu zostali uczniowie z grupy 01.

Miło nam poinformować, że w X Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Ekosystem Parku Narodowego w oczach dziecka” wyróżnienie otrzymała Wiktoria Grochowin z grupy 01. Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne nr 3 „Pentliczek” w Szczecinie.

Serdecznie gratulujemy!!!

R. Zyber

Serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia prezentacji klas 2b i 5a, dzięki której Wasze wakacje będą bajeczne i bezpieczne (kliknij w zdjęcie).

wychowawcy klas: A. Kus-Kokowska i M. Bal