Zmiana terminu Egzaminu Praktycznego na Kartę Rowerową

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie

Nastąpiła zmiana terminu egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Egzamin odbędzie się 14 maja na boisku szkolnym o godzinie 12.00. Mogą do niego przystąpić uczniowie którzy uzyskali wynik pozytywny z egzaminu teoretycznego. Jest to ważna część procesu uzyskania karty rowerowej, dlatego zachęcam wszystkich uczniów do przygotowania się odpowiednio.
Na egzamin należy zabrać swój rower, który spełnia wymogi techniczne. Należy upewnić się, że rower jest sprawny i bezpieczny do jazdy. Uczestnicy egzaminu powinni także pamiętać o bezpiecznym ubraniu, kasku i ochraniaczach, nie jest to jednak obowiązkowe.
Dodatkowo, prosimy o dostarczenie wypełnionej karty ucznia ubiegającego się o kartę rowerową przed egzaminem lub przyniesienie jej na dzień egzaminu. Karta ta zawiera informacje o uczniu oraz oświadczenie rodziców dotyczące zgody na udział w egzaminie.
Życzę powodzenia i bezpiecznej jazdy!