Stypendium na dobry początek

Drodzy Rodzice!

Marzymy o tym, aby w naszej szkole nie było ani jednego dziecka, które z powodu trudnej sytuacji finansowej nie może rozwijać swoich pasji i zainteresowań. Dlatego przystąpiliśmy do ogólnopolskiego programu stypendialnego Stypendia św. Mikołaja.

Stypendia dedykowane są uczniom zdolnym i zaangażowanym społecznie, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie ich talentów i umiejętności. Wspólnie możemy pomóc rozwinąć im skrzydła!

Obecnie gromadzimy środki finansowe, które w formie stypendiów przekażemy w tym roku szkolnym uczniom wybranym przez komisję stypendialną.

Do 19 września Fundacja Świętego Mikołaja podwoi każdą złotówkę, którą wpłynie na szkolne subkonto stypendialne.

Nr szkolnego subkonta stypendialnego PL 08109000049149000000000622

Będziemy wdzięczni za każdą dedykowaną darowiznę na stypendia w naszej szkole. 100% przekazanej kwoty zostanie przekazane potrzebującym uczniom, a Fundacja Świętego Mikołaja dodatkowo pomnoży zebrane lokalnie środki na stypendia.

Tylko dzięki kulturze solidarności i wzajemnej pomocy możemy roztaczać opiekę nad uczniami, którzy znajdą się w trudniejszej sytuacji.

Wszystkich zainteresowanych stypendiami św. Mikołaja zapraszamy do kontaktu z szkolnym koordynatorem programu stypendialnego p. K. Tylus.

Jednocześnie, zachęcamy Uczniów klas V-VIII i ich opiekunów do złożenia wniosków o Stypendium św. Mikołaja. Termin upływa 30 września.