Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie na Ucznia

Dnia 14 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który jest szczególnym dniem dla całej społeczności szkolnej. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Wspólnie świętowaliśmy, wyrażając wdzięczność i uznanie dla pracy pedagogów oraz wszystkich osób zaangażowanych w edukację.

Podczas apelu odbyła się również ceremonia pasowania na ucznia, w której uczestniczyli nasi najmłodsi uczniowie z klas pierwszych. Z dumą przyjęli oni symboliczne ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności. W czasie ceremonii pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny, wzbudzając zachwyt zarówno rodziców, jak i starszych kolegów oraz koleżanek.

Było to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci całej szkolnej społeczności. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego pięknego dnia!

« z 109 »