SKW realizuje projekt pn. Zrelaksowani

Miło nam poinformować, że Szkolne Koło Wolontariatu po raz drugi wygrało konkurs „Mini granty na inicjatywy wolontariackie Korpusu Solidarności” i zdobyło 1000zł na realizację projektu pn. „Zrelaksowani”.

Jako grupa wolontariacka chcemy ulepszyć szkolną strefę relaksu, która pomoże nam się odstresować, odpocząć i wyciszyć podczas przerw międzylekcyjnych. Wspólnie przygotujemy ramki sensoryczne diy, z których będą korzystać uczniowie. Upiększymy szkolne przestrzenie większymi roślinami doniczkowymi oraz ramkami dekoracyjnymi.

-Klaudia Tylus, Koordynatorka SKW

Mini granty na inicjatywy wolontariuszy – sfinansowano z Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systymacznego w Polsce na lata 2018-2030.