Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego 2024/2025

W poniedziałek, 21.10.2024 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który jest przedstawicielem i głosem wszystkich uczniów SP 5.

Uprawnieni do głosowania byli uczniowie klas IV – VIII.  W głosowaniu wzięło udział 215 uczniów, którzy wybierali swoich kandydatów. Niestety, z powodu nieprawidłowo wypełnionych kart do głosowania, Komisja Wyborcza uznała głosy 8 wyborców za nieważne.

Szkolna Komisja Wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Spośród wszystkich chętnych do Samorządu Uczniowskiego wybrano następujące osoby:

1. Jakub Ochwat 7b
  2. Patryk Szcześniak 7a
  3. Julia Grabowska 7a
  4. Kacper Fuszpaniak 6b
  5. Anastasiia Anishchenko 6a
  6. Agata Domagalska 6a
  7. Liwia Zakrzewska 6a
  8. Kuba Krawczyk 5a
  9. Zofia Matwińska 4b
  10. Victoria Siuber 4b

Serdecznie gratulujemy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu i życzymy wielu pomysłów oraz zapału do pracy w roku szkolnym 2024/2025.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego SP 5 Justyna Brzezińska

« z 27 »