Ułatwienia dostępu

Międzyklasowy Turniej Koszykówki klas 6–8

W naszej szkole zakończył się pucharowy Międzyklasowy Turniej Koszykówki klas 6–8. Rywalizacja rozpoczęła się od eliminacji, w których drużyny walczyły o awans do dalszej fazy rozgrywek. Następnie najlepsze zespoły zmierzyły się w półfinałach i finałach, które odbyły się 22 czerwca. Po emocjonujących spotkaniach zwycięzcą turnieju została klasa 8B, która zdobyła puchar mistrzów szkoły. Gratulujemy wszystkim drużynom!

Magdalena Matyja

« z 14 »