Ułatwienia dostępu

Zakończenie roku w przedszkolu

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, z dumą pokazując umiejętności zdobyte przez ostatnie miesiące. Po części artystycznej przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Dziękujemy dzieciom za ich zaangażowanie, a rodzicom za współpracę.

Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych i słonecznych wakacji!

« z 15 »