Andrzejki w klasie 3A

Dnia 27 listopada 2019 roku w klasie 3a odbyły się ANDRZEJKI. Szkolna sala w ten magiczny dzień wypełniła się wróżkami, czarownicami, czarnymi kotami, kościotrupami, wampirami i innymi dziwnymi stworami.

Szkolne ławki uginały się tym razem nie pod ciężarem książek, tylko słodkości. Salę oświetlały świeczki rozłożone na stolikach, cudnie migające kolorowe światełka i lasery. Tajemniczości dodał dym o zapachu coca-coli, który dzieciom sprawił ogromną radość i frajdę. Wszyscy uczestnicy zabawy tańczyli w rytm skocznej muzyki i głośno śpiewali. Dziewczynki przygotowały wiele ciekawych wróżb, które uświetniły ten cudowny wieczór i które wprawiły wszystkich w doskonały nastrój.
Bardzo dziękuję Rodzicom za ich nieocenioną pomoc w przygotowaniu imprezy i stworzenie niezwykłego klimatu.
Lilla Fronczyk

djmedia:207