Autor: Ola
-

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Harmonogram
-

Koncert charytatywny
Przypominamy!Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla naszego ucznia w walce z chorobą
-

Podziękowanie za udział w konkursie plastycznym „Fajne miejsce w moim mieście”
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie plastycznym „Fajne miejsce w moim mieście”, organizowanym przez Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie.
-

Uroczystość rozdania nagród w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Morskiej i Żeglarskiej
W dniu 27 maja 2026 r. w Pałacu Młodzieży w Szczecinie odbyła się uroczystość rozdania nagród w ramach Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Morskiej i Żeglarskiej. Podczas wydarzenia podsumowano tegoroczną edycję konkursu oraz wyróżniono uczestników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki.
-

Żeglarskie ABC na Jeziorze Dąbie – nauka przez praktykę w SP 5
W ramach programu „Żeglarskie ABC” uczestnicy koła wzięli udział w praktycznych zajęciach na wodzie, które odbyły się na Jeziorze Dąbie.
-

Szkolny Koncert Charytatywny
Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, rodziny oraz wszystkich przyjaciół naszej szkoły na Szkolny Koncert Charytatywny.
-

Jubileusz 80-lecia Szkoły Podstawowej nr 5 w Szczecinie
W dniu 29 maja 2026 r. odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 80-lecia Szkoły Podstawowej nr 5 w Szczecinie. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, absolwenci, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice uczniów oraz liczni zaproszeni goście. Swoją obecnością uroczystość zaszczycili przedstawiciele władz miasta Szczecin oraz przedstawiciele władz oświatowych, wojska i policji.
-

2b w Geocentrum
Dziś uczniowie klasy 2B odwiedzili Geocentrum – Muzeum Geologiczne w Szczecinie, gdzie uczestniczyli w ciekawych warsztatach poświęconych skamieniałościom. Podczas zajęć poznali ślady życia sprzed milionów lat oraz dowiedzieli się, jak powstają i są badane skamieniałości.
-

Wyjście do Opery na Zamku
W czerwcu uczniowie klas I-III uczestniczyli w wyjątkowym wyjściu do Opery na Zamku w Szczecinie, gdzie obejrzeli spektakl „Toto” – wzruszającą bajkę muzyczną opowiadającą o odwadze, akceptacji i sile przyjaźni.
