W związku z planowanym otwarciem oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 5 dla rodziców pracujących, proszę zainteresowanych rodziców o  uzupełnienie i przesłanie do 13 maja 2020 r. do godziny 12.00 na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w zmienionych warunkach organizacyjnych oraz podania w mailu informacji o deklarowanych godzinach pobytu dziecka.

Na tej podstawie będą tworzone grupy. Przesłane drogą elektroniczną wnioski rozpatrzone zostaną przez komisję. Rodzice zakwalifikowanych dzieci zostaną poinformowani drogą elektroniczną do dnia 15 maja 2020 r. Obowiązkiem rodzica jest dostarczenie orginału oświadczenia w pierwszym dniu pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym.