Angielskie gramatyka może wydawać się trudna, ale nie wtedy, gdy utrwala się ją grając z kolegami w gry.

21 listopada obchodziliśmy ,,Światowy Dzień Życzliwości”, aby podkreślić jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, uśmiechu, serdeczności, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym.

Czytanie w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo istotne. Wszem i wobec wiadomo, że nadmierne oglądanie telewizji szkodzi: powoduje choroby oczu, zniekształca ciało, przyczynia się do wad postawy oraz jest pośrednią przyczyną otyłości.

Mecz został rozegrany w SP 56. Nasza reprezentacja szkoły w koszykówce składa się z uczniów klas 4,5 i 6.

W tym roku szkolnym odbyła się kolejna już edycja konkursu poetycko-plastycznego ,,Mój Nauczyciel”. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wpłynęło wiele prac, a każda z nich była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Uczniowie klasy 4b uwielbiają pracę w grupach.