W poniedziałek 15 marca uczniowie klasy 1a radośnie obchodzili wyjątkowe święto - Dzień Kobiet. Z tej okazji dziewczynki otrzymały od chłopców drobne upominki. Chłopcy również zostali obdarowani, dzięki czemu ten dzień był szczególny dla wszystkich - wesoły i miły. Oprócz upominków dziewczynki miały do wykonanie różne zadania i trzeba przyznać, że świetnie sobie poradziły z ich wykonaniem. Chłopcy dopingowali dziewczynki w poszczególnych konkurencjach, a później podliczali punkty. Okazało się, że najwięcej punktów zdobyła Lila Sz. i to ona otrzymała DYPLOM SUPERDZIEWCZYNY.

Teraz czekamy na nadejście upragnionej wiosny. Na pewno przyniesie nam wiele miłych niespodzianek!

Lilla Fronczyk Natalia Stępień

12 marca klasa 1 b przystąpiła do obchodów Międzynarodowego Dnia Matematyki. W tym dniu uczniowie dowiedzieli się jak ważna jest matematyka w życiu codziennym, rozwinęli kompetencje miękkie, dowiedzieli się czym jest Liczba Pi, pracowali z ozobotem, matą do kodowania oraz rozwiązywali zadania i łamigłówki z konkursu matematycznego "Kangur". Udział w grach i zabawach pokazał inną stronę tej nauki. Matematyka może być przyjemna i można ją polubić. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Aleksandra Kuriata

8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. W tym szczególnym dniu chłopcy z klasy 1b złożyli swoim koleżankom najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim kobietom życzymy dużo radości, zdrowia i codziennego uśmiechu. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Aleksandra Kuriata

DRZEWO W CZTERECH PORACH ROKU

Zwycięzców konkursu wyłoniła pani Ewa Banaś – Krzywińska:

Konkurs odbędzie się w środę 7 października 2020 r. w sali 316:

Uczniowie z klas: 2a,2b, 3a,3b piszą test 45 minut o godz.10.45 – 11.30

Klasy pierwsze: zgłoszenia do 23 października – konkurs 3-6 listopada

Koordynator Konkursu: Agata Mazur

W II edycji programu edukacyjnego „Drogowe ABC” odbiorcami projektu były dzieci 5–6 letnie z oddziału przedszkolnego. Przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę na temat zasad bezpiecznego poruszania się w ruch drogowym podczas drogi do przedszkola i powrotu do domu, a także nauczyły się w jaki sposób mają zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie zabaw na placu przedszkolnym oraz podczas uprawiania i trenowania różnych sportów.

Renata Zyber