JADŁOSPIS SZKOŁA I PRZEDSZKOLE

Na polecenie pani dyrektor Stanisławy Kaseli komisja zdrowotna zbierze się ponownie. Dodatkowe wnioski można składać w sekretariacie szkoły lub w świetlicy do Anny Jakubiak przewodniczącej komisji w terminie do 18.06. 2021r.

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ
OPŁATA ZA OBIADY MIESIĄC: CZERWIEC
16 dni x 4,5 zł = 72 ZŁ
WPŁAT DOKONUJEMY W DNIACH
01 – 04.06.2021
PROSIMY O TRZYMANIE SIĘ TERMINÓW WPŁAT!
NUMER KONTA: 58 1020 4795 0000 9002 0278 4130

Uczniowie klas 4-8 po raz ostatni byli w szkole w listopadzie 2020 r. Od tego czasu mają zdalne nauczanie, przeżywają niepokoje i stres związany z pandemią, często poddawani są presji środowiska jeśli chodzi o wyniki w nauce. Dla jednych nauka zdalna okazała się sprzyjająca i pozwoliła na uzyskanie lepszych wyników w nauce, dla innych stała się niezbyt przyjemnym doświadczeniem. Szkoła jest miejscem nawiązywania relacji rówieśniczych, uczenia się funkcjonowania w grupie – i dziś to jest najważniejsze.

SZANOWNI RODZICE

Wypłaty stypendiów szkolnych odbywać się będą od  17.05.21 od godziny 9:00 do 14:00 w świetlicy szkolnej przy wejściu głównymBardzo proszę o przestrzeganie godzin wypłat. Przypominamy o maseczce i własnym długopisie.

Dzień dobry Państwu,
w dniu dzisiejszym (tj.13.05.2021 r.) zostałam poinformowana, o potwierdzonym przypadku choroby zakaźnej, tj. świerzb oraz o przypadkach pojawienia się wszawicy wśród uczniów.  O zaistniałej sytuacji poinformowałam Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną.
Po konsultacji telefonicznej z Sanepidem dotyczącym w/w sytuacji wprowadziłam dodatkową dezynfekcję sal i części wspólnych w szkole.
Proszę Państwa o wzmożoną obserwacje własnych dzieci. W razie wystąpienia objawów chorobowych proszę o zgłoszenie się do lekarza pierwszego kontaktu.