28 listopada 2022 r. odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka". Dzieci z grupy "Smyki" dopiero rozpoczęły swoją przedszkolną przygodę, dlatego był to dla nich bardzo emocjonujący moment.

Andrzejkowe wróżby dostarczyły wielu emocji dzieciom z grupy "Smyki". Przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość i dowiedzieć się co je czeka w przyszłości.

Przedszkolaki z grupy 01 przeniosły się w krainę czarów i wróżb. Dzieci poprzez zabawę miały okazję zapoznać się z tradycją i obrzędami ludowymi.

25 listopada obchodziliśmy Dzień Misia. Tego dnia dzieci mogły przynieść do przedszkola swoje ulubione maskotki.

24 listopada dzieci z grupy 01 udały się do Domu Kultury – 13 MUZ na lekcję pn. „Ukryta wystawa”.

W środę 23 listopada uczniowie z grupy 02 udali się do galerii sztuki w Domu Kultury 13 MuzUkryta wystawa to miejsce, które rozbudza ciekawość, zachęca do poszukiwań i wywołuje mnóstwo emocji.