10 czerwca 2019 roku odbyło się ósme i ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Klubu Miłośników Książki.

Spotkanie odbyło się w niecodziennej atmosferze, gdyż oprócz dzieci w zajęciach uczestniczyli także rodzice. Dzieci wypowiadały się na temat wszystkich przeczytanych książek i wspólnie zastanawiały się, które książki mogłyby być bohaterami naszych spotkań po wakacjach. Był piękny i pyszny tort w kształcie książki. Niespodzianką była książka zatytułowana KLUB MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻKI, która podsumowuje działania czytelnicze w roku 2018/2019. Książkę otrzymał każdy uczeń, a także pani dyrektor i panie wicedyrektor. Składam serdeczne podziękowania pani Kasi Ziętarskiej za nieocenioną pomoc w przygotowaniu książeczek.

Lilla Fronczyk