8 grudnia 2021 roku odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastyczno-Technicznego SZOPKA BOŻONARODZENIOWA.

Do konkursu zgłoszono 13 prac, które zostały ocenione przez panią Agnieszkę Wołejszę i panią Aleksandrę Kuriatę.

Nagroda specjalna - Hania Pasek 1b

I miejsce ex aequo - Max Pucz 1b, Emilia Okulowska 1b

II miejsce ex aequo - Zosia Matwińska 1b, Arseni Zahdai 1b

III miejsce ex aequo - Nadia Pach 2a, Szymon Tarnowski 1a

Wyróżnienia - Julia Lityńska 1b, Viktoriia Samko 1b, Mikołaj Pawłowicz 1b, Denys Nnamdi 2a, Łukasz Naklicki-Bruh, Bartosz Bej 3b.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzinom, które wzięły udział w konkursie. Dziękujemy za serce, pracę i czas poświęcony przez Państwa i Dzieci na wykonanie szopek, które w sposób szczególny wpisują się w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i dyplomów dla laureatów.

Pani Angelice Likierskiej dziękujemy za przygotowanie przepięknej wystawy szopek, którą można podziwiać na I piętrze naszej szkoły.

Lilla Fronczyk i Agata Orzech