"18 grudnia 2019 roku, wieczorem, w sali gimnastycznej uczniowie z klasy 2a i 3a zaprezentowali jasełka.

To było wyjątkowe wydarzenie, które zakończyło się owacjami na stojąco oraz bisami. Były także łzy wzruszenia…" Kochani, przyszło nam żyć w bardzo trudnych czasach. Czasach, w których musimy zostać w domach, musimy zachowywać dystans, nosić maseczki. Czasach, w których tradycyjnie nie możemy obejrzeć jasełek przygotowanych przez uczniów naszej szkoły, które zawsze wprowadzały nas w świąteczny nastrój.

Przeżyjmy jeszcze raz jasełka, które mogliśmy obejrzeć rok temu. Niech dźwięki kolęd i pastorałek, anielski śpiew solistów i cudowna gra aktorska przybliżą nam ten magiczny, świąteczny czas.

Przeżyjmy to jeszcze raz oglądając jasełka w poniedziałek lub wtorek podczas lekcji online i patrzmy z wielką nadzieją w przyszłość czekając na normalność.

„PODNIEŚ RĘKĘ BOŻE DZIECIĘ I BŁOGOSŁAW OJCZYZNĘ MIŁĄ”

Lilla Fronczyk i Agata Orzech

djembed