Z przyjemnością informujemy, że Szkolny Konkurs Plastyczny „MÓJ SZCZECIN” adresowany do uczniów klas 1-3 został rozstrzygnięty.

Na konkurs wpłynęło 31 prac, do oceny których powołano jury w składzie: pani wicedyrektor Aleksandra Kowalczyk,  pani Ewa Banaś – Krzywińska i pani Danuta Rutkowska. Jury miało niełatwe zadanie, gdyż wszystkie wykonane przez dzieci prace zachwycały starannością i pomysłowością w przedstawieniu tematu. 28 października 2022 roku podczas krótkiego apelu klas 1-3 odbyło się ogłoszenie wyników konkursu. Pani dyrektor Agnieszka Ruks pogratulowała uczniom tak pięknych prac, laureatom wręczyła dyplomy i nagrody, a pozostałym uczestnikom konkursu – dyplomy uczestnictwa i słodkie upominki.

Oto wyniki konkursu:

• Emilia Okulowska - kl. 2b
  • Rita Molotkovska – kl. 1b

• Oliwia Braszka – kl. 3a
  • Matvii Musatenko – kl. 1b

• Wiktoria Wrzalik  - kl.3b

Wyróżnienie:

• Mikołaj Pawłowicz – kl. 2b
  • Bartosz Gibki – kl. 3a
  • Kacper Krówczyński – kl. 3a
  • Paula Świątek – kl. 2b

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie za zaangażowanie i twórczą pracę, a laureatom gratulujemy!

Radzie Rodziców zaś dziękujemy za ufundowanie nagród!

Organizatorki: Lilla Fronczyk, Elżbieta Kopytko, Agnieszka Wołejsza