W roku szkolnym 2022/23 w naszej szkole realizowana była akcja charytatywna pod nazwą „Gorączka złota”.

Głównym koordynatorem był Zachodniopomorski Oddział Okręgowy POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA w Szczecinie. W akcji udział wzięli wszyscy wychowawcy i uczniowie z klas I –VIII oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Nasza Szkoła zebrała kwotę 969,25 zł i zajęła III miejsce na szczeblu regionalnym. Szkolnymi koordynatorkami akcji były Renata Zyber i Anna Jakubiak. Informujemy, że zebrane środki finansowe zostały przekazane na pomoc w realizacji działań statutowych i młodzieżowych PCK.

W roku szkolnym 2023-2024 akcja będzie kontynuowana pod kierunkiem w/w koordynatorów. Bardzo gorąco zachęcamy do jeszcze większego zaangażowania się w akcję.

Renata Zyber