Dzisiaj odbył się w naszej szkole egzamin praktyczny na kartę rowerową. Podczas egzaminu, uczniowie mieli okazję wykazać się umiejętnościami w zakresie bezpiecznej jazdy na rowerze. Całe wydarzenie zostało przeprowadzone pod czujnym okiem policyjnych egzaminatorów, którzy sprawdzali, czy uczestnicy egzaminu radzą sobie z różnymi sytuacjami na drodze. Wszyscy uczniowie, którzy przystąpili do egzaminu, mieli okazję pokazać swoje umiejętności w praktyce. Musieli między innymi wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnością sygnalizowania zmiany kierunku jazdy, a także panowaniem nad rowerem w trudniejszych warunkach, na przykład na wąskich ścieżkach rowerowych. Nie zabrakło również elementów takich jak hamowanie, skręcanie czy przestrzeganie ustalonych znaków drogowych.

Egzamin praktyczny na kartę rowerową jest ważnym krokiem w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa na drodze. Dzięki zdobyciu tej karty uczniowie będą mieli świadomość, jak ważne jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego oraz dbanie o swoje i innych bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom egzaminu oraz policyjnym egzaminatorom za zaangażowanie i profesjonalizm w przeprowadzeniu testu. Mamy nadzieję, że zdobycie karty rowerowej będzie dla naszych uczniów motywacją do dalszej poprawy swoich umiejętności rowerowych oraz świadomego i odpowiedzialnego zachowania na drodze. Gratulujemy wszystkim, którzy dziś zdali egzamin i życzymy udanej jazdy!