Zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w artystycznym konkursie pn. "Hej, Ty! Nie z nami hejty!"

Wykonaj fotografię albo plakat w formacie A3 (dowolną techniką), które będą przestrzegać przed stosowaniem mowy nienawiści oraz propagować postawę akceptacji i tolerancji.

Celem konkursu jest promowanie bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania w życiu realnym i wirtualnym, kształtowanie postawy tolerancji, a także uwrażliwianie na właściwe zachowanie się w cyberprzestrzeni.

Miejsce składania prac:
-Fotografię konkursową należy przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości należy wpisać: "praca konkursowa", a w treści należy wskazać: imię i nazwisko, wiek autora, tytuł i krótki opis fotografii.

-Plakat należy dostarczyć do gabinetu pedagoga szkolnego. Na jego odwrocie należy wskazać: imię i nazwisko, wiek autora, tytuł i krótki opis plakatu.

Termin składania prac: 10.11.2023r. (piątek)

Szczegółowy regulamin konkursu: https://wzrastaj.org.pl/2023/10/15/konkurs-w-ramach-projektu-hej-ty-nie-z-nami-hejty/

Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
#PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik, #KARR