Dziękujemy całej społeczności szkolnej, która tak ochoczo zaangażowała się w przebieg akcji Słodkie Dni

- wszystkim Rodzicom, Babciom i Opiekunom, którzy przygotowali słodkie wypieki oraz sprzedawali je w trakcie kiermaszu, a także Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły kupującym je i przybywającym po dokładkę. Udowodniliśmy, że słodko jest pomagać!

Jednocześnie zapraszamy Państwa do wsparcia kolejnych akcji, już od 4. grudnia startują KOLOROWE DNI, czyli zbiórka nowych lub używanych (w bardzo dobrym stanie): książeczek, pluszaków, gier planszowych, zabawek dla najmłodszych, artykułów papierniczych i przyborów szkolnych.

Podarki należy przynieść w dniach 4-8 grudnia do gabinetu psychologa lub świetlicy szkolnej.