Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów na psychoedukacyjne spotkanie przy kawie nt. trudności rozwojowych występujących u Dzieci. Tematy, które zostaną poruszone:
1. Charakterystyczne objawy spektrum autyzmu
2. Diagnoza dziecka- co warto wiedzieć?
3. Fakty i mity związane ze spektrum autyzmu

Termin: 21 maja, godz. 16:30
Miejsce: sala nr 37 (parter)

Prowadząca: mgr Agnieszka Trojanowska
psycholog, trenerka umiejętności społecznych, diagnosta ADOS-2 i Stanford Binet. Na co dzień pracuje z Dziećmi w spektrum autyzmu, z ADHD, zachowaniami opozycyjno-buntowniczymi, afazją, FAS, zaburzeniami emocjonalnymi oraz społecznymi.

Spotkanie ma na celu przybliżenie funkcjonowania Dzieci w spektrum autyzmu, omówienie charakterystycznych objawów, które są odstępstwem od normy rozwojowej oraz przedstawienie informacji na temat kroków, jakie należy podjąć, kiedy obserwujemy u Dziecka niepokojące nas trudności. Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Osoby zainteresowane zachęcamy do uzupełnienia formularza zapisów, który pomoże nam oszacować liczbę osób biorących udział w spotkaniu: https://forms.office.com/e/Ryp1VAuMZR